پیگیری سفارش
بسته ی من کِی ارسال میشود؟
همهی سفارشهای ثبت شده در سایت در روزهای کاری از ساعت 9:30 صبح الی 5 بعدازظهر پس از تأیید واحد انبار، به واحد بسته¬ بندی و ارسال فرستاده می ¬شود. با توجه به نوع ارسال انتخابی و ساعت ثبت سفارش، در اولین فرصت سفارش شما ارسال خواهد شد. سفارش¬های پست پیشتاز همان روز برای روز بعد ارسال میشود،سفارش¬های تیپاکس تا ساعت 15 روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه و 12 پنجشنبه ها و اتوبوسرانی حداکثر تا ساعت 15. همچنین سفارش¬های ثبت شده در روزهای تعطیل و ساعات غیر کاری در اولین روز کاری بعد از تأیید واحد انبار، ارسال خواهد شد.

چطور مطمئن شوم که سفارش من قطعی شده؟
بعد از تکمیل فرآیند خرید توسط شما سفارش در حالت پردازش باقی میماند تا در اولین فرصت بعد از تأیید نهایی واحد انبار سفارش در حالت تکمیل شده قرار گیرد و به واحد بستهبندی و ارسال فرستاده شود.
در صورت عدم تأیید واحد انبار، وضعیت سفارش شما به حالت لغو شده تغییر وضعیت پیدا میکند و در اولین فرصت واحد پشتیبانی برای هماهنگی جهت بازپرداخت یا تغییر سفارش با شما تماس خواهند گرفت.

سفارش من کجاست؟
بسته به نوع روش ارسال انتخابی، میتوانید وضعیت مرسولهی خود را پیگیری نمایید.
پست پیشتاز: پس از ارسال کالا، شمارهی پیگیری برای شما پیامک و ایمیل خواهد شد که شما میتوانید با استفاده از این کد از طریق وب سایت http://newtracking.post.ir/ وضعیت مرسولهی خود را دنبال کنید.
تیپاکس: در صورتی که تیپاکس را برای ارسال سفارش خود انتخاب کردهاید میتوانید از طریق تماس با شمارهی ۰۲۱۴۸۵۷ و اعلام کد رهگیری پیامک شده برای شما، از وضعیت بستهی خود مطلع شوید.
اتوبوسرانی: پس از تحویل بستهی خرید شما به ترمینال اتوبوسرانی، شمارهی بارنامه و محل تحویل برای شما پیامک و یا ایمیل خواهد شد. با مراجعه به ترمینال حداقل یک روز پس از دریافت پیامک شمارهی بارنامه میتوانید بستهی خود را تحویل بگیرید.
برای پس دادن سفارشم باید چه کار کنم؟
قبل از ارسال: در صورتی که خریدار، پیش از ارسال کالا، از خرید منصرف شده باشد باید سریعاً بخش پشتیبانی را از تصمیم خود، آگاه سازد. در این صورت امکان استرداد وجه و یا تغییر سفارش وجود دارد.
بعد از ارسال: چنانچه سفارش شما ارسال شده و قصد انصراف از خرید دارید در اولین فرصت با پشتیبانی سایت تماس گرفته و از تحویل گرفتن بسته خودداری نمایید.
بعد از تحویل بسته: اگر بعد از دریافت کالا، از خرید خود منصرف شدید، در صورتی که بستهبندی و پلمپ کالا باز نشده باشد و تگها یا برچسبهای کالا جدا نشده باشد، میتوانید تا حداکثر ۷ روز کالای دریافتی را با هماهنگی واحد پشتیبانی به ما برگردانید.
برای آگاهی بیشتر شرایط بازگشت کالا را مطالعه کنید.

برای دریافت سفارش از چه روشهایی استفاده کنم؟
پست پیشتاز: زمان تحویل کالا در این روش طبق اعلام پست جمهوری اسلامی بین 6-3 روز کاری تعیین شده است.هزینه این روش بسته به وزن کالا و استاندارد های پست داخل سایت محاسبه می گردد.
اتوبوسرانی: هنگام ثبت سفارش، نسبت به ابعاد و وزن کالا مبلغی به سبد خرید شما اضافه خواهد شد.شما می توانید 2 روز پس از ثبت سفارش به محل ترمینال شهر مقصد مراجعه کنید و طبق شماره بارنامه و نام گیرنده، بسته را تحویل بگیرید.همچنین بسته به وزن و ابعاد کالا مبلغی به عنوان هزینه انبارداری توسط ترمینال دریافت میگردد.
تیپاکس:
• یکی از روشهای معتبر و شناخته شده برای ارسال کالا تیپاکس میباشد. با ارسال مرسولات توسط تیپاکس در شهرهای مرکزی تا 48 ساعت و در سایر نقاط تا 72 ساعت (به جز روزهای تعطیل) مرسوله تحویل میگردد.هزینه ارسال با توجه به وزن و ابعاد کالا در مقصد دریافت می گردد.
• چنانچه تا قبل از ساعت 15 روز کاری سفارش خود را تکمیل نمایید در همان روز سفارش برای ارسال تحویل تیپاکس میشود.

سفارشم را سریع نیاز دارم!
اگر مشتاق هستید که سفارش خود را در اولین فرصت ممکن تحویل بگیرید معمولاً سریعترین روش، ارسال با اتوبوسرانی است. البته برای مراکز استانها و شهرهای بزرگ معمولاً روشهای پست پیشتاز و تیپاکس نیز در حداقل زمان به دست خریدار میرسد.
برای مقاصد خاص و شهرستانهایی که مسیر مستقیم اتوبوس ندارند زمان تحویل کالا طولانیتر شده و نیاز به پیگیری بیشتری دارند و استفاده از این روش توصیه نمیشود. برای جزیرههای خلیج فارس (قشم و کیش و…) توصیه میشود تیپاکس و یا پست پیشتاز را انتخاب نمایید.
برای موارد خاص دارای اولویت زمانی پس از اعلام به همکاران ما، فروشگاه میتواند در صورت وجود پرواز، خرید شما را به صورت اکسپرس و هوایی ارسال کند.

نیاز به راهنمایی دارم!
ما مجموعهای از افراد باتجربهی در زمینه فروش کالای دلخواه شما هستیم ، برای همین اطمینان داشته باشید ما قبل از اینکه قصد فروش محصولی را داشته باشیم مثل یک دوست شما را راهنمایی میکنیم، ما همیشه فکر میکنیم قرار است از آن محصول برای خودمان استفاده کنیم و آگاهی ما به ما کمک میکند نیازهای شما را بهتر بشناسیم و محصولی را پیشنهاد بدهیم که بیشترین کارایی را داشته باشد. اطمینان داریم اگر محصول خریداری شده از طرف شما، بهترین کارایی را داشته باشد ما هم با آرامش خاطر بیشتری روزها را سپری میکنیم.
کالایی را میخواهم که در فروشگاه شما موجود نیست؟
سفارش اختصاصی: در صورتی که به تجهیزات کمیابی نیاز دارید که عموماً در بازار یافت نمیشوند، میتوانید با ما تماس گرفته سپس سفارش خود را به صورت اختصاصی ثبت نمایید. پس از بررسی همکاران و اعلام هزینه و گرفتن تأییدیه از مشتری، مبلغی بابت بیعانه از مشتری دریافت میشود و سفارش تأمین میشود.
سفارش کالاهای ناموجود در سایت: چنانچه موجودی کالای مورد نظر شما در سایت صفر شده باشد، میتوانید با ما تماس حاصل فرمایید؛ در صورت امکان برای شما موجود میشود.

چطور اطمینان داشته باشم؟
ما در کنار فروشگاه اینترنتی، فروشگاه فیزیکی هم داریم که شما میتوانید برای خرید به ما مراجعه کنید، هرچند ما بستههای شما را هرکجا که باشید رایگان برای شما ارسال میکنیم. در کنار مجوز کسب و کار برای فروشگاه، فروشگاه اینترنتی ما نماد اعتماد الکترونیکی دارد و در شبکههای اجتماعی تعداد زیادی دنبالکننده داریم که میتوانند گواه خوبی باشند بر انجام صحیح خدمات ما به مشتریان. ما عقیده داریم که اولین خرید شما، شروع دوستی عمیقی است بین ما.

آیا بعد از ثبت سفارش، لازم است با پشتیبانی تماس بگیرم؟
نیازی به تماس شما نیست؛ تمامی مراحل تأیید کالا و بستهبندی و ارسال بهمحض انجام شدن در پنل کاربری شما در سایت ثبت میشود و همچنین برای شما پیامک میشود، در صورتی که نیاز به هماهنگی یا سوالی در مورد نحوهی دریافت کالا و جزئیات آن باشد، حتماً ما با شما تماس خواهیم گرفت.

اگر پرداخت اینترنتی ناموفق بود و مبلغ از حساب من کم شد چه کار کنم؟
وقتی پرداخت اینترنتی ناموفق باشد پول حتماً به حساب شما بازگشت داده میشود، در بیشتر موارد همان موقع یا دقایقی بعد و در صورت وجود مشکل حداکثر تا ۷۲ ساعت بعد این اتفاق میافتد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *